Kabelová televize StudénkaKabelová televize Studénka
Kabelová televize Studénka
Úvodní stránka
Programová skladba
Ceník
Internet
Akční balíčky
VoIP
Kontakt

MIRAMO spol. s r.o.

Kabelová televize Studénka


31.05.2022 - Nové všeobecné obchodní podmínky a shrnutí smlouvy

Vážení zákazníci,
1.7.2022 vstupují v platnost nové všeobecné obchodní podmínky a shrnutí smlouvy. Jedná se zejména o takové změny, které vyžaduje EU v oblasti ochrany spotřebitele. Dovolujeme si Vás informovat, že provedené změny se nijak nedotkly cen za poskytované televizní a internetové služby (měsíčních poplatků). Přestože se jedná o drobné upřesnění, je podle platné legislativy naší povinností Vás informovat, že máte právo dle Zákona o elektronických komunikacích č. 127/2005 Sb. ukončit k .. Více


28.02.2022 - Změna řazení programů a přidání programového průvodce

Vážení zákazníci,
od 2.3.2022 dojde postupně v jednotlivých lokalitach k novému seřazení vysílaní kabelové televize. Je nutné uvést televizory případně set-top-boxy do továrního nastavení a provést opětovné naladění.
Dojde k novému seřazení programové skladby, přidání programů v HD kvalitě, budou zrušeny SD verze programů (duplicity) a přidáno chybějící EPG.
O spuštění v jednotlivých lokalitách Vás budeme informovat.


20.01.2022 - Ukončení vysiláni TV Odra

Vážení zákazníci,
Dnem 1.1,2022 rozhodnutím Města Studénky došlo ke zrušení TV Odra Studénka a tím také k 31. 1. 2022 dochází k ukončení vysílání v rámci Kabelové televize Studénka.
Děkujeme za pochopení


24.08.2021 - Nova Lady v KT Studénka

Vážení zákazníci,
televizní stanice Nova Lady HD, která je primárně určená ženskému publiku, rozšířila stávající portfolio tematických stanic skupiny Nova Group. K televizním kanálům Nova Cinema, Nova Action, Nova Fun a Nova Gold přibyla zbrusu nová „sestřička“ Nova Lady.
Předvolba 94 a kmitočet 218 MHz


Kabelová televize Studénka